Pirkimo sąlygos

Design:
Tworzenie stron internetowych

Elementy kute

Pirkimo sąlygos

Pirkimo procedūra:

1. Išsirenkate norimas prekes ir įsidedate į krepšelį

2. Atsiskaitydami nurodote savo adresą, pasirenkate mokėjimo būdą

3. Sumokate už prekes

4. Prekes gaunate paštu, nurodytu adresu

 

Atsiskaityti už prekes galima banko pavedimu, elektronine bankininkyste, Maxima kasoje, spaudos kioske, SMS žinutėmis, grynaisiais banke.

 

Prekės yra siunčiamos iš Lietuvos Respublikos teritorijos, todėl visoje Europos Sąjungoje nebus taikomi jokie papildomi (pvz.: muitų) mokesčiai.

Priklausomai nuo turimų prekių kiekio, pristatymas trunka 2-4 dienas, arba, jei prekės šiuo metu nėra Lietuvoje, 2-4 savaites ar ilgiau.

Prekės yra siunčiamos registruotu paštu, jas atsiimant reikia pateikti asmens dokumentą ir pasirašyti. Priklausomai nuo jus aptarnaujančio pašto, siunta gali būti atnešta į namus, arba gali tekti eiti ją atsiimti į pašto skyrių, gavus pranešimą (lapelį). Kur šiuo metu yra Jūsų siunta, galite stebėti čia: http://www.post.lt/lt/index.html?id=1241

Prekės yra išsiunčiamos tik gavus apmokėjimą (išskyrus atvejus, kai naudojamasi išperkamąja siunta).

Prozektoriai.eu ūkinė-komercinė veikla yra įregistruota Valstybinėje mokesčių inspekcijoje, vykdoma Lietuvos Respublikos teritorijoje (Nr.: (20.82) A16-38, Mantas Masevičius).

Prekes siunčiame ir į kitas šalis, susisiekite naudodamiesi kontaktų forma ir nurodysime siuntimo kainą. Taip pat siūlome susisiekti, jei pageidaujate kito prekių siuntimo ar atsiėmimo būdo.

Varikliukas OpenCart
Prožektorių parduotuvė © 2020